Modelowanie danych chmury punktów dzięki wtyczce PointCab 4AutoCAD

Czy chciałbyś, aby istniał łatwiejszy sposób modelowania danych chmury punktów niż rysowanie na chmurze punktów? Sprawdź najnowszą wtyczkę PointCab 4AutoCad!

modelowanie chmur punktów

Nowy sposób modelowania danych chmury punktów

Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość. Dzięki naszej nowej wtyczce do AutoCADa będziesz mógł bezpośrednio przekształcać dane z chmury punktów w obiekty AutoCADa, takie jak linie, okręgi i wiele innych. 

A co najlepsze? Nie musisz nawet importować chmury punktów ani pracować z nieintuicyjnym widokiem chmury punktów. Zamiast tego można uzyskać przejrzysty obraz danych w standardowych widokach, układach i sekcjach programu PointCab Origins. Czy właśnie takiego ułatwienia szukasz w swojej codziennej pracy?

 

ZOSTAŃ BETA TESTEREM

 

Jak działa wtyczka PointCab 4AutoCAD?​

Na chwilę obecną, nasza wtyczka dla oprogramowania Autodesk AutoCad działa bardzo podobnie do Pluginu BricsCAD. 

Dowiedz się więcej o modelowaniu chmur punktów, dzięki wtyczce do BricsCAD!

 

Uważasz, że te narzędzia i funkcje są dla Ciebie przydatne lub wtyczka powinna mieć inne funkcje? W takim razie skontaktuj się z nami, zostań beta testerem i pomóż nam stworzyć wtyczkę Autocad, która spełnia Twoje potrzeby.

Jeżeli masz więcej pytań dotyczących pracy w AutoCAD z chmurami punktów? A może pracujesz na co dzień w Archicad, Revit, Allplan, Sketchup lub Rhino? Zapraszamy do kontaktu!

Firma BIMfaktoria jest jedynym w Polsce oficjalnym przedstawicielem firmy PointCab GmbH. Tworząc polski oddział PointCab, dostarczamy lokalizacje, oraz wsparcie techniczne dla naszych dotychczasowych użytkowników i przyszłych klientów.