Zapraszamy na konferencję Archintensive 2023

Już 28 kwietnia odbędzie się dwudziestoczterogodzinna konferencja dla użytkowników Archicada oraz dla specjalistów BIM. Archintensive – bo o tym evencie mowa – jest konferencją międzynarodową, a jej uczestnicy mogą się spodziewać sporej dawki praktycznej wiedzy.

Oprogramowanie do chmur punktów w praktyce

Na konferencji Archintensive 2023 nie zabraknie tematu związanego digitalizacją zabytków i wykorzystaniem chmur punktów.
To sesja 16: „Pointcloud workflows in architectural Heritage BIM practice”, która odbędzie się 28 kwietnia 2023, o godzinie 22:00 czasu AEST i zostanie poprowadzona przez Karola Argasińskiego z BIMfaktoria.
 
Podczas prelekcji będą poruszane tematy obiektów zabytkowych, ich digitalizacji i późniejszej dokumentacji w środowisku Archicad w celu dostarczenia danych OpenBIM dla uczestników projektu.
 
A to wszystko w oparciu o najlepsze oprogramowanie do obróbki chmur punktów PointCab Origins, które umożliwia bezpośrednią synchronizację danych poprzez wtyczkę 4Archicad.
 
Całe wydarzenie odbędzie się online, w języku angielskim, a udział w nim jest bezpłatny.
 

Firma BIMfaktoria jest jedynym w Polsce oficjalnym przedstawicielem firmy PointCab GmbH. Tworząc polski oddział PointCab, dostarczamy lokalizacje, oraz wsparcie techniczne dla naszych dotychczasowych użytkowników i przyszłych klientów.