PointCab Nebula doskonałe rozwiązanie dla Twoich chmur punktów

Hostuj bezpiecznie swoje projekty chmur punktów z PointCab GmbH & Viakom i zapomnij o kłopotliwych dyskach twardych. Łatwy dostęp z całego świata lub z domowego biura. Bądź pierwszym, który dostanie w swoje ręce Nebulę. Zapisz się na premierę produktu.

Czym jest PointCab Nebula?

nebula pointcab

Z PointCab Nebula sprawisz, że kontakt z Twoim klientem będzie błyskawiczny i prosty.

PointCab Nebula – Twoim osobistym rozwiązaniem opartym na chmurze dla wszystkich typów chmurze punktów!

Udostępniaj, edytuj i bezpiecznie przechowuj projekty w chmurze punktów – rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Przeczytaj więcej o PointCab Nebula!

Chmura dla WSZYSTKICH danych

Dzięki Nebuli możesz zarządzać nie tylko projektami w chmurze punktów, ale także dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi i wieloma innymi. Dodatkowo możesz liczyć na wiele innych narzędzi współpracy, np. wspólny kalendarz.

Pełna kontrola dostępu

Masz pełną kontrolę nad tym, kto i na jak długo otrzymuje dostęp do jakich danych. Oczywiście można rozróżnić prawa do przeglądania i edycji podczas udostępniania danych.

Dostosowane do chmur punktów

Wizualizuj swoje projekty chmur punktów za pomocą naszej przeglądarki 3D, obrazów pano lub przekrojów i układów. Oczywiście możliwe jest również mierzenie odległości i punktów 3D w przeglądarce.

Elastyczny Hosting

Dostosowane i przejrzyste pakiety hostingowe dla każdej Twojej potrzeby. Potrzebujesz więcej miejsca? Nie ma problemu dzięki naszym elastycznym opcjom przechowywania danych.

Wysokie standardy bezpieczeństwa danych

Nebula Nextcloud to bezpieczne miejsce dla Twoich danych. Polegaj na najwyższym bezpieczeństwie danych dzięki zgodnej z wymogami UE ochronie danych i hostingowi w UE (lub USA, jeśli wolisz).

Łatwe udostępnianie danych

Nebula daje Ci szybki i globalny zdalny dostęp do wszystkich Twoich projektów w chmurze. Ułatwia to współpracę z Twoim zespołem i klientami.

 

Jak to działa?

Rozwiązanie PointCab Nebula Cloud składa się z dwóch komponentów: Nexcloud firmy Viakom oraz aplikacji PointCab Nebula. Razem oferują one najlepsze rozwiązanie typu „wszystko w jednym” do zarządzania chmurami punktów.

NEXTCLOUD: SOLIDNY FUNDAMENT

Nextcloud oferuje wszystkie korzyści, których można oczekiwać od platformy opartej na chmurze do współpracy. Podstawową funkcją jest przechowywanie, udostępnianie i wymiana różnych typów danych, takich jak dokumenty, arkusze kalkulacyjne i obrazy. Oczywiście to od Ciebie zależy, które pliki są udostępniane komu i na jak długo. Funkcjonalność Nebuli Nexcloud wykracza jednak daleko poza te ramy. Znajdziemy w nim zarządzanie kontaktami, współdzielony kalendarz i inne przydatne w codziennej pracy narzędzia. Ponieważ Viakom/IONOS to firma z siedzibą w Niemczech, dane są przechowywane i chronione zgodnie z normami EU GDPR.

APLIKACJA NEBULA: DOSKONAŁE ROZWIĄZANIE DLA CHMUR PUNKTÓW

Aplikacja PointCab Nebula zbudowana jest na bazie Nextcloud. Łączy w sobie wszystkie wymienione powyżej funkcjonalności z dodatkowymi narzędziami dostosowanymi do obsługi danych w chmurze punktów. Jest w stanie wizualizować projekty chmur punktów online w przeglądarce. Odbiorca danych nie musi nawet pobierać danych, aby z nich korzystać. Plany pięter i przekroje, zdjęcia panoramiczne oraz widok 3D chmury punktów mogą być sprawdzane online. Ponadto aplikacja umożliwia wykonywanie prostych pomiarów, takich jak punkty 3D i odległości, również w przeglądarce.

Jak to działa?

Potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania? Nie ma problemu! W każdej chwili, za pomocą kilku kliknięć, możesz zwiększyć ilość miejsca na dysku za rozsądną cenę.

PAKIET PODSTAWOWY

Twój idealny pakiet podstawowy. 

W pakiecie podstawowym znajduje się 500 GB pamięci masowej.

DODATKOWE PRZECHOWYWANIE

Nie widać braku miejsca na dysku! Łatwo rozszerzaj swoją pamięć masową w chmurze dzięki elastycznemu hostingowi PointCab & Viakom.

Przetestuj Nebulę

Przeglądarka internetowa PointCab Nebula pozwala na udostępnienie projektów poprzez link lub zintegrowanie ich ze stroną internetową, jak pokazano tutaj. Przetestuj funkcje, jakie ma do zaoferowania przeglądarka w poniższym projekcie.

1. ZAMÓW NEBULĘ

Zamawiaj regularnie PointCab Nebula w naszym sklepie. Przyznajemy Ci 30-dniowe specjalne prawo do odstąpienia od umowy. Jeśli nie będziesz zadowolony z Nebula Cloud, otrzymasz zwrot pieniędzy – gwarantowane.

2. POPROŚ O OSOBISTĄ DEMONSTRACJĘ

Nasi inżynierowie wsparcia technicznego z przyjemnością osobiście pokażą Ci, jak możesz wykorzystać moc Nebula Cloud dla swojego biznesu. Oczywiście, bez żadnych zobowiązań i za darmo!

Garść pytań i odpowiedzi

Przegląd naszych cen i pakietów można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Chętnie doradzimy Ci również w zależności od Twoich potrzeb i prześlemy indywidualną wycenę. Wystarczy skontaktować się z naszym zespołem sprzedaży pod adresem sales@pointcab-software.com.

Aby być fair wobec naszych pozostałych klientów, partnerów i sprzedawców, nie możemy niestety zaoferować stałego rabatu. Zawsze jednak zdarzają się specjalne promocje, np. z okazji niektórych targów. O takich akcjach informujemy za pośrednictwem naszego newslettera.

Twoje dane są hostowane przez naszego partnera Viakom. Viakom gwarantuje, że dane są przechowywane na serwerach UE i nie opuszczają terytorium UE. Na życzenie możliwe jest również przechowywanie danych na serwerach amerykańskich. Prosimy o kontakt, jeśli chcą Państwo przechowywać swoje dane poza granicami UE.

Ponieważ Viakom jest firmą z siedzibą w Niemczech, chmura Viakom posiada certyfikat ISO-27001, a dane są przechowywane i chronione zgodnie z normami EU GDPR (DSGVO). Dane są również mirrorowane, dzięki czemu Twoje dane są chronione nawet w przypadku awarii serwera.

  • Nasi inżynierowie wsparcia technicznego z przyjemnością pokażą Ci jak działa PointCab Nebula i jak może być zintegrowany z Twoją firmą w ramach bezpłatnego demo online. Nie ma dedykowanego okresu próbnego. Masz jednak 30-dniowe specjalne prawo do rezygnacji z zakupu licencji Nebula.

PointCab Nebula to model subskrypcyjny. Faktura za subskrypcję jest wystawiana co roku. Subskrypcja będzie automatycznie odnawiana na jeden rok, chyba że zostaniesz o tym powiadomiony co najmniej miesiąc przed wygaśnięciem. Otrzymasz od nas e-mail na 2 miesiące przed wygaśnięciem przypominający, że Twoja licencja zostanie wkrótce odnowiona.

Tak, oczywiście.

Przykład: Twoja licencja działa od stycznia do stycznia. W kwietniu zdajesz sobie sprawę, że Twoja firma potrzebuje więcej pamięci masowej. Zamawiasz u nas dodatkowe miejsce. Teraz otrzymujesz nową fakturę za okres od kwietnia do kwietnia, która jest kompensowana z już zapłaconym saldem.

Twoje dane zostaną całkowicie usunięte po zakończeniu okresu umowy. Proszę odpowiednio wcześnie wykonać kopię zapasową danych, ponieważ po usunięciu danych nie ma możliwości ich przywrócenia.

Oczywiście! Do korzystania z Nebuli w obecnej wersji 1.0 potrzebna jest licencja PointCab Origins, ponieważ bez Origins nie jest możliwe przygotowanie projektów chmur punktów dla przeglądarki internetowej Nebula. Nowym klientom oferujemy jednak atrakcyjny pakiet w rocznej subskrypcji, który obejmuje oba produkty. Więcej informacji o pakietach można znaleźć w naszym sklepie.

Oferujemy różne pakiety oprogramowania i modele płatności. Chętnie też doradzimy Państwu zgodnie z Waszymi potrzebami i prześlemy indywidualną ofertę. Wystarczy skontaktować się z naszym zespołem sprzedaży: pointcab@bimfaktoria.pl

Podstawowe funkcje Nextcloud są dostępne w PointCab Nebula. Dodatkowe narzędzia muszą być zarezerwowane osobno. W tym celu prosimy o kontakt z naszym supportem.

Firma BIMfaktoria jest jedynym w Polsce oficjalnym przedstawicielem firmy PointCab GmbH. Tworząc polski oddział PointCab, dostarczamy lokalizacje, oraz wsparcie techniczne dla naszych dotychczasowych użytkowników i przyszłych klientów.