Jesteśmy tu po to, by wspierać Ciebie i Twoje projekty.

Nie ma znaczenia, czy zajmujesz się digitalizacją zabytków (Heritage BIM), inwentaryzacją budowlaną czy skanowaniem laserowym skomplikowanych elementów infrastruktury. Nasze oprogramowanie do chmur punktów na pewno znacznie ułatwi i przyspieszy Twoją pracę. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób PointCab może Ci pomóc lub po prostu chcesz zapytać o jego działanie i obsługę, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe i szczegółowo wyjaśnimy, jak przebiega przetwarzanie, obróbka i analizę chmur punktów w naszym programie PointCab.

Twoja bezpośrednia linia do nas

Nieważne, czy chcesz się z nami skontaktować telefonicznie, napisać e-mail czy zaskoczyć nas pocztówką. Tutaj znajdą Państwo wszystkie ważne informacje kontaktowe w jednym miejscu.

Pakiet Wsparcia Technicznego

Przygotowaliśmy dla Ciebie „pakiet all-inclusive, bez obaw”. Aby zapewnić zgodność funkcji oprogramowania ze specyfikacjami, połączyliśmy umowę dotyczącą aktualizacji oprogramowania i konserwacji oraz zakres naszych usług w pakiet serwisowy i wsparcia. W ten sposób gwarantujemy, że zawsze otrzymasz najnowszą wersję oprogramowania.

Aktualizacje i wsparcie użytkownika zawarte w Pakiecie:

Aktualizacje zgodne ze specyfikacjami technicznymi

Wdrażanie nowych funkcji i narzędzi

 

Adaptacja i obsługa nowych lub zmienionych formatów chmur punktów (zmiany SDK przez producenta sprzętu)

Adaptacje i ulepszenia GUI (Graficzny interfejs użytkownika)

Uwzględnianie i realizacja próśb klientów

System zgłaszania błędów oprogramowania, a także dostarczanie poprawek

 

Szkolenie z oprogramowania dla początkujących użytkowników

Wsparcie telefoniczne do 4 x 45 minut

Wsparcie z transmisją ekranu

Automatyczne sprawdzanie aktualizacji oprogramowania

Aktualizacje dostępne online w dowolnym momencie

Poziomy pomocy technicznej 1-3 są dostępne dla Ciebie

Pomoc przy przejściu na nowy sprzęt komputerowy (laptop, stacja robocza lub tablet)

Obsługa łączności z systemem CAD i BIM

10% zniżki na wszystkie pozostałe moduły oprogramowania, które podlegają konserwacji.

5% zniżki na akcesoria od naszego Partnera Laserscanning Europe GmbH.

Usługa priorytetowa – Wszystkie zamówienia na usługi od posiadaczy umów serwisowych są rozpatrywane priorytetowo

Elastyczne licencjonowanie

Podobnie jak samo oprogramowanie PointCab Origins, nasz model licencjonowania jest idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Od zakupu, przez wynajem, po bezproblemową roczną subskrypcję, dopasujemy idealną opcję, która sprosta Twoim oczekiwaniom.

Subskrypcja roczna

Jeśli regularnie pracujesz z chmurami punktów, nasze roczne subskrypcje są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Możesz wykupić subskrypcję na 1 rok lub 3 lata. Jeśli zdecydujesz się na 3-letnią subskrypcję, otrzymasz dodatkowe 10% rabatu.

Cena subskrypcji zależy od wybranego pakietu oprogramowania i kraju, w którym znajduje się Twoja firma.
Opcja ta obejmuje aktualizacje, konserwację i wsparcie techniczne. Oznacza to, że zawsze masz najnowszą wersję oprogramowania i korzystasz z najnowszych funkcji i aktualizacji.

Co jest najlepsze w subskrypcji? To, że praktycznie sama się opłaca! W przeciwieństwie do zakupu, możesz zaksięgować oprogramowanie w ramach bieżących kosztów operacyjnych i wykazać je jako pozycję kosztową w zamówieniach.

PointCab na wieczność

Nie każdy jest zwolennikiem długoterminowych zobowiązań. Rozumiemy to. Dlatego też oferujemy Państwu również możliwość zakupu aktualnej wersji PointCab Origins.

Aby mieć pewność, że w pierwszym roku w pełni wykorzystają Państwo możliwości PointCab Origins, obowiązkowe jest wykupienie umowy na utrzymanie i wsparcie przez pierwszy rok. Obejmuje ona wszystkie aktualizacje i bezpłatną pomoc techniczną przez pierwszy rok. Po tym okresie mogą Państwo indywidualnie zdecydować, czy chcą Państwo przedłużyć umowę serwisową czy nie.

Cena za oprogramowanie oraz pakiet maintenance & support zależy od wybranego pakietu oprogramowania oraz kraju, w którym znajduje się Państwa firma.

Wypożyczenie PointCab

Oferujemy również miesięczny wynajem dla okazjonalnych użytkowników. Dzięki temu mogą Państwo wygodnie korzystać z PointCab Origins zawsze wtedy, gdy jest to potrzebne. Oczywiście, aktualizacje i wsparcie są wliczone w miesięczny wynajem.

PointCab Academic

Nasza specjalna oferta promująca badania naukowe na uniwersytetach i uczelniach wyższych. Jako instytucja edukacyjna otrzymują Państwo od nas specjalne warunki przy zakupie licencji PointCab.

Firma BIMfaktoria jest jedynym w Polsce oficjalnym przedstawicielem firmy PointCab GmbH. Tworząc polski oddział PointCab, dostarczamy lokalizacje, oraz wsparcie techniczne dla naszych dotychczasowych użytkowników i przyszłych klientów.