Zrealizujemy Twoje potrzeby
w oparciu o najlepsze oprogramowanie
do przetwarzania chmur punktów

Wiedza i doświadczenie to jedna z największych wartości, jakie możemy przekazać innym.

Wykorzystując nasze bogate doświadczenie w zakresie oprogramowania do przetwarzania chmur punktów, skaningu laserowego 3D i digitalizacji obiektów architektonicznych, pomagamy osiągnąć sukces dzięki sile, jaka drzemie w oprogramowaniu PointCab Origins.

Kontakt

Kim jesteśmy

Od samego początku funkcjonowania, PointCab GmbH wyznacza kierunek rozwoju specjalistycznego oprogramowania do modelowania i przetwarzania chmur punktów, które służy do optymalizacji pracy z naziemnymi skanerami laserowymi 3D oraz procesów analizy i szybkiej obróbki chmur punktów.

W ciągu kilkunastu lat naszej pracy ściśle powiązanej z digitalizacją obiektów istniejących udało nam się przetestować wiele pakietów oprogramowania, jednak żaden nie potrawił sprostać naszym wymaganiom. Dopiero PointCab sprawił, że nasza praca – architektów i inżynierów – skupiła się na esencji czyli projektowaniu, a nie nauce skomplikowanego software’u.

Nasza motywacja

Brakowało nam jednak polskiej wersji specjalistycznego oprogramowania do przetwarzania chmur punktów, dlatego podjęliśmy próbę stworzenia lokalizacji dla PointCab GmbH. Od tamtej pory relacja biznesowa, przerodziła się w partnerstwo, czego efektem jest uznanie firmy BIMfaktoria przez firmę PointCab GmbH jako jedynego Certified Value Added Reseller na całą Polskę.

Vielen Dank für Ihr Vertrauen in uns.

Czynnie uczestniczymy we wprowadzaniu nowych funkcji, testach, optymalizacji, jak i dostarczaniu wartości dodanej dla naszych dotychczasowych, jak i przyszłych klientów. Dziękujemy za okazane nam zaufanie.

O BIMfaktoria

Firma BIMfaktoria została założona przez Karola Argasińskiego, architekta i certyfikowanego BIM Managera z ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie BIM i digitalizacji poprzez wykorzystanie skaningu laserowego 3D oraz technik fotogrametrycznych.

Działalnością firmy BIMfaktoria jest szeroko pojęta digitalizacja obiektów z wykorzystaniem skaningu laserowego 3D i fotogrametrii oraz technologie cyfrowe takie jak BIM (Building Information Modelling). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, praktycznemu wykorzystaniu technologii pomiarowych i BIM, firma świadczy wysokiej jakości usługi, które wspomagają procesy projektowe w całym cyklu jego życia – od inwentaryzacji, po zarządzanie obiektem.

Poznajmy się bliżej

Bądź na bieżąco i dowiedz się więcej o oprogramowaniu PointCab.
Zapisz się do newslettera już teraz!

    PointCab

    Rozpocznij swoją przygodę z PointCab Origins

    Jeżeli chcesz zakupić oprogramowanie PointCab, masz pytania biznesowe lub techniczne, skontaktuj się z nami.
    Firma BIMfaktoria jest jedynym w Polsce oficjalnym przedstawicielem firmy PointCab GmbH.